Mitsubishi Lancer získal titul Auto roku 2006 v Rusku

Mitsubishi Lancer byl v Rusku druhým rokem po sobě zvolen Autem roku 2006. Vůz získal ocenění na základě hodnocení skutečných zákazníků, a tak je titul o to cennější.
V Rusku probíhá volba v 18 kategoriích a k tomu je speciální nominace „loved brand“. Volící vyplňují dotazníky z tištěných médií, na internetu a zasílají sms. V tomto roce se tak sešlo více než 85 000 dotazníků. Lancer zvítězil ve svém C-segmentu mezi 31 konkurenty druhým rokem po sobě a Mitsubishi Motors navíc získalo titul „loved brand“.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků