Mitsubishi Lancer Sportback: pětidveřový Lancer již zanedlouho

V roce 2005 představila automobilka Mitsubishi koncept modelu Lancer, jehož produkční verze se představila minulý rok. To však není všechno a my se můžeme těšit i na pětidveřovou variantu tohoto vozu. Jeho předsériová podoba je znázorněna na nejnovějších skicách a automobilka ji v podobě konceptu hodlá odhalit v Ženevě. Připomeňme jen, že jednoho konceptu, který znázorňoval Lancer jako hatchback, jsme již byly svědky před třemi lety.

Podle některých spekulací by se měl pětidveřový Lancer objevit již v druhé polovině tohoto roku, přičemž s prodeji by se mohlo začít začátkem roku 2009. Co se týče nabídky motorů, zde se neočekávají žádné dramatické změny a zpočátku bude kopírovat nabídku pro čtyřdveřový model. Bližší informace budou zveřejněny po zahájení letošního Ženevského autosalonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Lancer Sportback

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků