Mitsubishi Lancer Evo X začíná vystrkovat růžky

Do zahájení tokijského autosalonu zůstává už jen pár dní a automobilky začaly s vytahováním různých informací a oficiálních fotografii. Automobilka „tří diamantů“ nejnověji přišla s prvními oficiálními fotografiemi v pořadí už desáté generace modelu Lancer Evolution.

Ohledně tohoto vozu bylo zveřejněno i několik strohých údajů. Co se týče motoru víme jen, že Evolution X bude poháněno dvoulitrem s výkonem 295 koní a výkon z motoru bude na obě nápravy posílán přes dvouspojkovou převodovkou SST. Na fotkách jsou zachyceny dvě verze, přičemž jedna z nich, označená jako MR, bude určena jen pro americký trh.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Lancer Evo X
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků