Mitsubishi Eclipse Spyder: se sluncem nad hlavou (doplněny ceny)

Poměrně dlouho se čekalo, než Mitsubishi představí i otevřenou verzi svého sporťáku Eclipse. Očekávání se změnilo v realitu a nový Eclipse Spyder je na světě. Zanedlouho se začne také prodávat a pozor: přijde i do Evropy. (doplněno 23.1.)
Mitsubishi Eclipse Spyder: se sluncem nad hlavou (doplněny ceny)

Japonský sporťák, který je určen převážně pro americký trh, se dočkal i otevřené verze, která vznikla v kalifornském designérském a technologickém centru značky. Nové kabrio, které vychází z kupé Eclipse, patří svou délkou 4 570 mm, šířkou 1 840 mm a výškou 1 380 mm k těm, na evropská měřítka, větším kabrioletům. Do Evropy se bude dodávat nejspíše pouze s jedním motorem a to o objemu 2,4 litru o výkonu 119 kW (162 k). Američané si budou moci užívat i se šestiválcem o objemu 3,8 litru o výkonu 193 kW (263 k). Klasické kabrio dokáže složit svou plátěnou střechu díky elektromotorům během 20 sekund.

Mitsubishi právě zveřejnilo ceny nového Spyderu. Základní model s motorem 2,4 přijde na 21 400 eur (přibližně 620 000 Kč) a verze s motorem 3,8 litru pak v základu přijde na 23 900 eur (přibližně 693 000 Kč). Uvedené ceny jsou bez daní, dopravy a poplatků pro Evropu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mitsubishi Eclipse Spyder

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků