Mitsubishi Colt kupé-kabrio: první foto

Už dříve oznámilo Mitsubishi, že v Ženevě představí nový Colt v provedení kupé-kabrio, tedy C+C, zatím ale jen jako koncept. Ten bude designově vycházet z dřívější studie CZ2, už ale bude bližší sériové podobě. Na trhu se novinka, na níž spoluprace Mitsubishi s designerským studiem Pininfarina, objeví v příštím roce.

O novém konceptu zatím nemáme podrobnější informace, uveďme tedy alespoň parametry studie CZ2. Ta má kompaktní rozměry (délka 3,89 m) a v rámci svého rozvoru široký rozchod kol. Pod kapotou tluče přeplňovaný 1.5litrový čtyřválec s výkonem 110 kW (150 k), který se nachází i pod kapotou ostrého hatchbacku Colt CZT. Motor pohání 18" litá kola, sedadla mají klasické upořádání 2+2. Uvnitř ale vzhledem k délce moc místa na zadních sedačkách nebude.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek Colt C+C Concept

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Starší CZ2 Concept

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků