Mitsubishi chystá na konec roku ofenzívu nových modelů

Japonská automobilka Mitsubishi ještě nezačala prodávat nové cabrio na bázi Coltu a nový pickup L200 a již chystá další novinky. Na pařížském autosalonu, který se bude konat v září letošního roku, hodlá představit téměř celou novou modelovou řadu. Představí nový Outlander, který by se měl dostat do prodeje před koncem letošního roku. K tomu Mitsubishi oznámilo, že představí nástupce oblíbeného terénního Pajera a také představí nový model C segmentu, tedy následovníka nynějšího Lanceru. Další z modelů, tedy Galant a Carisma, se dočkají také následovníků, kteří by měli být představeni rovněž v Paříži.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků