Mitsubishi chystá na konec roku ofenzívu nových modelů

Japonská automobilka Mitsubishi ještě nezačala prodávat nové cabrio na bázi Coltu a nový pickup L200 a již chystá další novinky. Na pařížském autosalonu, který se bude konat v září letošního roku, hodlá představit téměř celou novou modelovou řadu. Představí nový Outlander, který by se měl dostat do prodeje před koncem letošního roku. K tomu Mitsubishi oznámilo, že představí nástupce oblíbeného terénního Pajera a také představí nový model C segmentu, tedy následovníka nynějšího Lanceru. Další z modelů, tedy Galant a Carisma, se dočkají také následovníků, kteří by měli být představeni rovněž v Paříži.
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků