Miroslav Jandík na Kopné s WRC!

Na předposledním rallysprintu letošní sezóny IX.Rallysprint Kopná se objeví i Miroslav Jandík se svým spolujezdcem Radimem Chrasteckým. Nepojede však, jak jsme u něj zvyklí s bílo - zeleným Mitsubishi Lancer EVO VI., nýbrž s vozem kategorie WRC.
Miroslav Jandík na Kopné s WRC!

Dostal totiž nabídku startovat s vozem Toyota Corolla WRC, které připravuje firma JM Engineering. Vyrazit do soutěže s tímto výkonným vozem umožnila dohoda mezi p.J.Hasíkem a firmou Defend-lock Motorsport, za kterou Mirek Jandík startuje.

Samotný jezdec se k tomuto startu staví zatím rozpačitě. „Nevím jestli nám toto WRCko sedne. Ani nevím co bych měl od něj vlastně očekávat. V každém případě se jedná pouze o jeden start s tímto vozem. Bylo mi nabídnuto startovat, buď na Kopné, nebo při sprintu v Praze. Vzhledem k domácímu prostředí jsem si vybral soutěž ve Slušovicích. Co se bude odvíjet dál, to se uvidí až po soutěži, respektive na konci roku.

Letošní rok ovšem dokončíme s Mitsubishi. Nyní se zaměřujeme na boj o titul, který vyvrcholí v Třebíči. Proto nepojedeme ani na slovenskou Mikona rally přesto, že jsme dostali pozvánku,“ řekl Miroslav Jandík. Na Kopné pojede se starším vozem Corolla. Věří, že se mu povede stejně dobře, jako za volantem enkového Mitsubishi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků