Miroslav Donutil má rád svůj klid. V nové reklamě propaguje ticho Škody Enyaq iV

Kde najít nejklidnější místo pro čtení knížky? Škoda v tom má jasno, stejně jako oblíbený český herec.

Lepší tvář pro svou novou reklamu si nejspíš Škoda vybrat nemohla. Dnes už sedmdesátiletý herec Miroslav Donutil, legenda Pelíšků nebo Pasti, pasti, pastičky, by si rád užil trochu klidu. Jak ale v nejnovějším spotu české automobilky dokazuje, najít klid k prostému čtení knihy není občas vůbec jednoduché.

Nejdříve herce při čtení vtipně vyruší volající Bohumil Stejskal (odkaz na komedii Dědictví aneb Kurvahošigutntág s Bolkem Polívkou v hlavní roli), pak je zase otravný hluk brusky kdesi nedaleko. Do třetice všeho špatného se spustí obecní rozhlas s nutným hlášení o pravidelném výkupu kůží a vajec na návsi.

Donutil tak ztrácí trpělivost, odchází a nastupuje do přijíždějící Škody Enyaq iV. Po zavření dveří se mu už konečná dostává potřebného klidu a ticha. Škoda tak nepochybně naráží nejen na tichý provoz elektrického ústrojí, ale také dobře izolovanou kabinu elektromobilu. Kam herec odjíždí, to se nicméně nedovíme. Pouze víme, že své ticho už našel.

Speciál: Škoda Enyaq iV

Škoda Enyaq iV je první elektromobil automobilky Škoda Auto na modulární platformě MEB. SUV s dojezdem až 500 km na jedno nabití v roce 2020 převzalo po modelu Superb roli vlajkové lodi automobilky a vzniká ve dvou karosářských verzích. Základem je pohon zadních kol, v nabídce jsou i verze s pohonem 4x4 a sportovněji zaměřené provedení RS iV. Světová premiéra proběhla 1. září 2020 v Praze.

První dojmyCenaPrvní test prototypuVnější designInteriérEnyaq iV - význam názvu

Nový VW Golf R Variant je pořád božsky všestranný a je s ním sranda. I na dráze!

VW Golf R Variant

Novou generaci Volkswagenu Golf R Variant jste si mohli prohlédnout už na konci prázdnin na výstavě Světa motorů Auta na náplavce. My jsme se však poprvé svezli až o měsíc později v Německu a dalo nám to víc, než jsme si vůbec dokázali představit.

15.  10.  2021 | Jan Mička | 19 příspěvků
TEST SsangYong Musso Grand Premium 2.2 e-XDI: Fachman za cenu brigádníka

SsangYong Musso Grand

Korejský pick-up prošel omlazením, které poznáte na první pohled. Pod novou tváří se toho ale moc nezměnilo. Stačí to k udržení kroku s ostatními?

14.  10.  2021 | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST Audi Q4 SB 50 e-tron quattro: Když to má fungovat, berte plnou palbu!

Audi Q4 SB 50 e-tron quattro

Vysoký dojezd? Máme. Kvalitní zpracování? Také. Výkon? Nechybí. Jízdní komfort? Nadprůměrný. Designový elektromobil se Audi hodně povedl, ale bez chybičky není.

10.  10.  2021 | Richard Herbich | 5 příspěvků