Mini vás „naučí“ jezdit, zadarmo

Značka Mini, patřící pod BMW, na svých stránkách nově nabízí sekci „Drive like a pro“, v něž se bude věnovat různým radám pomáhajícím ke zlepšení řidičských vlastností. Nová sekce je tak vhodná nejen pro začínající řidiče, některé nejisté řidičky, ale i pro začínající závodníky. Podmínkou na učení je chuť a alespoň průměrná znalost angličtiny.

Součástí této „virtuální jezdecké školy“ je poměrně rozsáhlý obsah, který se prý bude časem ještě rozšiřovat. Ke každému tématu je přiloženo několik obrázků, které vám toho sice moc neřeknou a tak je znalost výše zmíněné angličtiny velkým plus.
 
Sekce „Drive like a pro“ se věnuje mj. i slalomu, řazení, brzdění a neopomíná ani znalost vlajkových signálů. Ostatně, podívejte se sami.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků