Mini vás „naučí“ jezdit, zadarmo

Značka Mini, patřící pod BMW, na svých stránkách nově nabízí sekci „Drive like a pro“, v něž se bude věnovat různým radám pomáhajícím ke zlepšení řidičských vlastností. Nová sekce je tak vhodná nejen pro začínající řidiče, některé nejisté řidičky, ale i pro začínající závodníky. Podmínkou na učení je chuť a alespoň průměrná znalost angličtiny.

Součástí této „virtuální jezdecké školy“ je poměrně rozsáhlý obsah, který se prý bude časem ještě rozšiřovat. Ke každému tématu je přiloženo několik obrázků, které vám toho sice moc neřeknou a tak je znalost výše zmíněné angličtiny velkým plus.
 
Sekce „Drive like a pro“ se věnuje mj. i slalomu, řazení, brzdění a neopomíná ani znalost vlajkových signálů. Ostatně, podívejte se sami.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 2 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků