MINI v restaurantu Red Fish – stylová auta a dobré sushi

Značka MINI se spojila s pražskou restaurací Red Fish pro společné představení nového menu ve stylu japonské kuchyně v čele se sushi. Akce nazvaná Wasabi Night se konala večer 27. října a přítomnost vozů MINI byla nepřehlédnutelná.

Kvarteto MINI ve žluté, modré, červené a oranžové barvě stálo před vchodem do Sushi restaurantu Red Fish v Betlémské ulici a lákalo hosty k ochutnávce nového jídelníčku a k otestování pocitu z usednutí za volant tohoto extrovertního automobilu. Lákavé MINI se představilo v obou karosářských verzích – jako malý hatchback i nedávno představené cabrio.

Společného večera značky MINI a restaurantu Red Fish se zúčastnila celá řada společenský známých osob. Akci moderoval Bořek Slezáček, hosty byli ministr Pavel Němec, bývalý tenista Tomáš Šmíd, herec Petr Jákl nebo modelka Eva Jasanovská.

Za účastí vozů MINI na této akci stála společnost AuTec Group a.s., generální dovozce a prodejce MINI do České republiky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 8 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 85 příspěvků
Minitest BMW 630d xDrive Gran Turismo: Rudý samet

BMW 630d xDrive GT (minitest)

Třílitrový šestiválce s jedním turbodmychadlem byl ještě donedávna základním vznětovým agregátem BMW 6 GT. Výkon 195 kW není malý, dost možná ani více nepotřebujete.

8.  5.  2018 | Jan Mička | 12 příspěvků