MINI v restaurantu Red Fish – stylová auta a dobré sushi

Značka MINI se spojila s pražskou restaurací Red Fish pro společné představení nového menu ve stylu japonské kuchyně v čele se sushi. Akce nazvaná Wasabi Night se konala večer 27. října a přítomnost vozů MINI byla nepřehlédnutelná.

Kvarteto MINI ve žluté, modré, červené a oranžové barvě stálo před vchodem do Sushi restaurantu Red Fish v Betlémské ulici a lákalo hosty k ochutnávce nového jídelníčku a k otestování pocitu z usednutí za volant tohoto extrovertního automobilu. Lákavé MINI se představilo v obou karosářských verzích – jako malý hatchback i nedávno představené cabrio.

Společného večera značky MINI a restaurantu Red Fish se zúčastnila celá řada společenský známých osob. Akci moderoval Bořek Slezáček, hosty byli ministr Pavel Němec, bývalý tenista Tomáš Šmíd, herec Petr Jákl nebo modelka Eva Jasanovská.

Za účastí vozů MINI na této akci stála společnost AuTec Group a.s., generální dovozce a prodejce MINI do České republiky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

dnes | Radek Pecák
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 27 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků