MINI v restaurantu Red Fish – stylová auta a dobré sushi

Značka MINI se spojila s pražskou restaurací Red Fish pro společné představení nového menu ve stylu japonské kuchyně v čele se sushi. Akce nazvaná Wasabi Night se konala večer 27. října a přítomnost vozů MINI byla nepřehlédnutelná.

Kvarteto MINI ve žluté, modré, červené a oranžové barvě stálo před vchodem do Sushi restaurantu Red Fish v Betlémské ulici a lákalo hosty k ochutnávce nového jídelníčku a k otestování pocitu z usednutí za volant tohoto extrovertního automobilu. Lákavé MINI se představilo v obou karosářských verzích – jako malý hatchback i nedávno představené cabrio.

Společného večera značky MINI a restaurantu Red Fish se zúčastnila celá řada společenský známých osob. Akci moderoval Bořek Slezáček, hosty byli ministr Pavel Němec, bývalý tenista Tomáš Šmíd, herec Petr Jákl nebo modelka Eva Jasanovská.

Za účastí vozů MINI na této akci stála společnost AuTec Group a.s., generální dovozce a prodejce MINI do České republiky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků