Mini v Česku prodá šest speciálních Countrymanů. Dostanete k nim mikinu

Mini Countryman je k mání ve festivalové edici s netradiční výbavou.

Speciální edice aut často vznikají na základě marketingové spolupráce s jinou společností. Tentokrát je tématem slavný hudební festival Colours of Ostrava a Mini Countryman. Speciální edice "for Colours" je založena na vznětové verzi D o výkonu 110 kW se samočinnou osmistupňovou převodovkou. Svým designem má kontrastovat s barevným pojetím celého festivalu.

Projeli jsme Mini po faceliftu. Má ještě vtipnější detaily a skvělý podvozek

Projeli jsme Mini po faceliftu. Má ještě vtipnější detaily a skvělý podvozek

Půlnočně černý metalický lak Midnight Black a černých odstínů se drží také v interiéru. Tajemnou černou eleganci v tomto případě doplňují chromované detaily rámečků světlometů, masky chladiče, ozdobné elementy na bocích, kliky a další prvky. Specifické jsou také pruhy na kapotě s nápisem MINI for Colours, doplněným pořadovým číslem.

Ve standardní výbavě je navíc navigace s připojením k internetu Connected XL, automatická převodovka nebo piknikové sedátko pro nákladovou hranu zavazadlového prostoru. Ve dveřním projektoru bude na zem vedle dveří svítit nápis MINI for Colours.

BMW a Mini chtějí ulovit záchranáře. Tato vozidla je mají nalákat

BMW a Mini chtějí ulovit záchranáře. Tato vozidla je mají nalákat

Součástí speciální edice jsou také dva lístky na všechny čtyři dny festivalu, dvě značkové mikiny, bluetooth přenosný reproduktor a také dvě speciální tašky. Cena byla  stanovena na 863.428 Kč, k mání je ale pouze šest kusů.

Minitest Volvo S90 T8: Je vrcholná motorizace skutečně nejlepší?

Volvo S90 T8 AWD Polestar (minitest)

Tentokrát jsme vyzkoušeli Volvo S90 se vším, co mu je možné nadělit. Jak funguje hybridní provedení?

včera | Milan Lažanský | 14 příspěvků
Minitest Honda Civic Sedan 1.6 i-DTEC: Hravý asketa

Honda Civic Sedan 1.6 i-DTEC (minitest)

Dieselové motory jsou v kurzu především díky své efektivitě, co když chce ale auto s nízkou spotřebou třeba nadšený řidič a netouží zrovna po starší mnichovské ojetině v naftě?

16.  9.  2018 | Miro Mihálik | 42 příspěvků
TEST Nissan Leaf: Začneme už elektromobily brát vážně?

Nissan Leaf

Nissan je prvním mainstreamovým výrobcem, který nabízí svůj relativně dostupný elektromobil ve druhé generaci. Jedná se o konkurenční výhodu?

11.  9.  2018 | Milan Lažanský | 145 příspěvků