Mini Cooper XXL: limuzína s bazénem a délkou 6,3 m

Celkem 6,3 metru je dlouhá nová limuzína Mini Cooper XXL, kterou má na starost americká tuningová firma. XXL vzniklo na „rozkaz“ domácí automobilky pro prezentaci na olympijských hrách v Aténách. Pod kapotou je nejsilnější verze motoru z Cooperu S, tedy přeplňovaný benzíňák s objemem 1.6 l. Bez zajímavosti určitě není třetí náprava, bazén v zadní části vozu s možností koupání pod širým nebem či DVD systém s velkou obrazovkou. Místa je uvnitř samozřejmě na rozdávání. Cooper XXL není určen pro sériovou produkci, automobilka bohužel neuvádí cenu přestavby.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků