Mini Cooper DIESEL: malý sporťák v džínové úpravě

Když se spojí jakékoli věhlasné značky do jednoho projektu, bývá z toho většinou velmi zajímavý výsledek. Přesně takový, jako když se spojilo Mini a výrobce oblečení Diesel. Chcete Mini se švy a kapsami? Není problém.
Mini Cooper DIESEL: malý sporťák v džínové úpravě

Malý, energetický a emotivní model Mini Cooper je na trhu již poměrně dlouho. Automobilka si však z toho hlavu neláme a co chvíli představí nějakou studii, která je odvozena od tohoto mini. Jednou z nevšedních variací je i nyní představené Mini cabrio, na jehož úpravě se podílela věhlasná oděvní značka Diesel.

Jak možná tušíte, módní firma se zaměřila na úpravu stylu a vzhledu a zda se to Dieselu povedlo, můžete posoudit sami. Diesel si dal opravdu záležet na úpravě vzhledu. Základem je nová plátěná střecha, která je z džínoviny. Dále jsou přední sedačky potaženy kvalitní alcantarou. Bez povšimnutí však nesmí ujít ani zbytek interiéru a exteriérů. Úpravce kladl velký důraz na chromované dekory a dekory z mědi. Ten je použit u rámečku budíků, ale také manžety řadičky, nebo na páce ruční brzdy.

Zajímavosti tohoto modelu je i fakt, že bude od 20. do 30. června nabízen prostřednictvím aukčního serveru eBay k prodeji. Vyvolávací cena byla stanovena na 1 euro. Výtěžek pak půjde ve prospěch organizací bojujících proti nemoci HIV/AIDS.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek
Mini Cooper DIESEL
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 20 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky