Mini Cooper Chrystal Art, malé-velké umění

Pořádně si pomalovat auto není v dnešní době ničím zvláštním. Téměř každé „tunerské“ auto má nějaký ten obrázek na své kapotě a přijít s opravdu originálním nápadem je vcelku pracné.

Jenže společnost Chrystal Art na to šla trochu jinak. Vzala si malé Mini a na to nalepila stovky a tisíce malých krystalů v různých barvách. Ve finále tak vznikl zcela nový kabát s velmi zajímavou mozaikou. Jak je ovšem tento kabát odolný vůči vlivům okolí a kolik tato okrasa váží zdroje neříkají nic. Ovšem šestiměsíční práce čtyř lidí stojí za pozornost.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mini Cooper Chrystal Art

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků