Milotec Fabia II: odvážnému štěstí přeje (nové foto)

Tovární optické pakety pro novou Fabii jsme probrali už důkladně, nyní se čas nahlédnout do dílen nezávislých úpravců. A začneme pěkně zostra - u německého Milotecu. Tento úpravce si u nás získal už hodně pozornosti svými stylingovými zásahy do vizáže českého národního pokladu - vozů Škoda. Poté, co ospoileroval všechny dosavadní modely, je třeba podívat se i na paket pro novou Fabii.

Sami se můžete přesvědčit na přiloženém snímku, že Milotec nezklamal a opět přišel na trh s vozem, který plní vysoké standardy této společnosti v oblasti designu a stylingu.

Kompletní paket obsahuje upravený přední a zadní nárazník, upravenou přední masku, polepy klik, polepy vnitřních prahů, polepy interiéru, přidat můžete také věšák na opěrku přední sedačky pro váš kabát nebo sadu sportovních pružin a také kola z lehké slitiny.

Milotec toho má pro novou Fabii opravdu hodně a pro odvážné nabízí také zcela nové přední a zadní světlomety, koncovky výfuku a další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek
Milotec Fabia II, mohlo to dopadnout mnohem hůře...
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků