Milotec Fabia II: odvážnému štěstí přeje (nové foto)

Tovární optické pakety pro novou Fabii jsme probrali už důkladně, nyní se čas nahlédnout do dílen nezávislých úpravců. A začneme pěkně zostra - u německého Milotecu. Tento úpravce si u nás získal už hodně pozornosti svými stylingovými zásahy do vizáže českého národního pokladu - vozů Škoda. Poté, co ospoileroval všechny dosavadní modely, je třeba podívat se i na paket pro novou Fabii.

Sami se můžete přesvědčit na přiloženém snímku, že Milotec nezklamal a opět přišel na trh s vozem, který plní vysoké standardy této společnosti v oblasti designu a stylingu.

Kompletní paket obsahuje upravený přední a zadní nárazník, upravenou přední masku, polepy klik, polepy vnitřních prahů, polepy interiéru, přidat můžete také věšák na opěrku přední sedačky pro váš kabát nebo sadu sportovních pružin a také kola z lehké slitiny.

Milotec toho má pro novou Fabii opravdu hodně a pro odvážné nabízí také zcela nové přední a zadní světlomety, koncovky výfuku a další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek
Milotec Fabia II, mohlo to dopadnout mnohem hůře...
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků