Milotec Fabia II: odvážnému štěstí přeje (nové foto)

Tovární optické pakety pro novou Fabii jsme probrali už důkladně, nyní se čas nahlédnout do dílen nezávislých úpravců. A začneme pěkně zostra - u německého Milotecu. Tento úpravce si u nás získal už hodně pozornosti svými stylingovými zásahy do vizáže českého národního pokladu - vozů Škoda. Poté, co ospoileroval všechny dosavadní modely, je třeba podívat se i na paket pro novou Fabii.

Sami se můžete přesvědčit na přiloženém snímku, že Milotec nezklamal a opět přišel na trh s vozem, který plní vysoké standardy této společnosti v oblasti designu a stylingu.

Kompletní paket obsahuje upravený přední a zadní nárazník, upravenou přední masku, polepy klik, polepy vnitřních prahů, polepy interiéru, přidat můžete také věšák na opěrku přední sedačky pro váš kabát nebo sadu sportovních pružin a také kola z lehké slitiny.

Milotec toho má pro novou Fabii opravdu hodně a pro odvážné nabízí také zcela nové přední a zadní světlomety, koncovky výfuku a další.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek
Milotec Fabia II, mohlo to dopadnout mnohem hůře...
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

dnes | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků