Milan Smutný posílil tým AAA Auto

Na pozici Public Affairs Consultant nastoupil do společnosti AAA AUTO Milan Smutný, zkušený profesionál v oboru komunikace a rozvíjení vztahů s veřejností zejména v automobilovém průmyslu.

Smutný vystudoval Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy Praha. Poté11 let pracoval v ČTK postupně jako redaktor, zahraniční zpravodaj a šéfredaktor. V letech 1992 až 2002 působil jako mluvčí Škoda Auto, poté jako šéf komunikace Českého Telecomu, account direktor agentury Ewing PR a soukromý komunikační poradce. Hovoří anglicky, německy a rusky.

„Od Milana Smutného očekáváme zásadní podněty směřující k posílení prestiže naší společnosti v zájmu další dynamické expanze AAA AUTO,“ řekl předseda představenstva a majitel společnosti Antony James Denny.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

dnes | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků