Milan Smutný posílil tým AAA Auto

Na pozici Public Affairs Consultant nastoupil do společnosti AAA AUTO Milan Smutný, zkušený profesionál v oboru komunikace a rozvíjení vztahů s veřejností zejména v automobilovém průmyslu.

Smutný vystudoval Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy Praha. Poté11 let pracoval v ČTK postupně jako redaktor, zahraniční zpravodaj a šéfredaktor. V letech 1992 až 2002 působil jako mluvčí Škoda Auto, poté jako šéf komunikace Českého Telecomu, account direktor agentury Ewing PR a soukromý komunikační poradce. Hovoří anglicky, německy a rusky.

„Od Milana Smutného očekáváme zásadní podněty směřující k posílení prestiže naší společnosti v zájmu další dynamické expanze AAA AUTO,“ řekl předseda představenstva a majitel společnosti Antony James Denny.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků