Milan Smutný posílil tým AAA Auto

Na pozici Public Affairs Consultant nastoupil do společnosti AAA AUTO Milan Smutný, zkušený profesionál v oboru komunikace a rozvíjení vztahů s veřejností zejména v automobilovém průmyslu.

Smutný vystudoval Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy Praha. Poté11 let pracoval v ČTK postupně jako redaktor, zahraniční zpravodaj a šéfredaktor. V letech 1992 až 2002 působil jako mluvčí Škoda Auto, poté jako šéf komunikace Českého Telecomu, account direktor agentury Ewing PR a soukromý komunikační poradce. Hovoří anglicky, německy a rusky.

„Od Milana Smutného očekáváme zásadní podněty směřující k posílení prestiže naší společnosti v zájmu další dynamické expanze AAA AUTO,“ řekl předseda představenstva a majitel společnosti Antony James Denny.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků