Milan Smutný posílil tým AAA Auto

Na pozici Public Affairs Consultant nastoupil do společnosti AAA AUTO Milan Smutný, zkušený profesionál v oboru komunikace a rozvíjení vztahů s veřejností zejména v automobilovém průmyslu.

Smutný vystudoval Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy Praha. Poté11 let pracoval v ČTK postupně jako redaktor, zahraniční zpravodaj a šéfredaktor. V letech 1992 až 2002 působil jako mluvčí Škoda Auto, poté jako šéf komunikace Českého Telecomu, account direktor agentury Ewing PR a soukromý komunikační poradce. Hovoří anglicky, německy a rusky.

„Od Milana Smutného očekáváme zásadní podněty směřující k posílení prestiže naší společnosti v zájmu další dynamické expanze AAA AUTO,“ řekl předseda představenstva a majitel společnosti Antony James Denny.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků