Michelinu utíkají klíčoví zaměstnanci ke konkurenci

Michelinu postupně odcházejí špičky z vývojového oddělení. Po odchodu dlouholetého šéfa této společnosti se rozhodl přejít k největšímu rivalovi, společnosti Bridgestone, také Gerald Brussoz, který posledních pět let zasával nejvyšší funkce ve vývoji společnosti Michelin. Vědomosti, které si s sebou odnese, mají pro Bridgestone ohromný význam, protože získá informace o vývoji svého konkurenta, což může pomoci při vlastním vývoji. Zda je tento krok Geralda Brussoza morální, nemá smysl hodnotit, jisté ovšem je, že Michelinu tak odešla jedna z nejvýznamnějších osobností vývoje.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků