Michelin určuje směr v nečekaném odvětví

Předního hráče na trhu s automobilovými pneumatikami, Michelin, není třeba moc představovat. Tato společnost ovšem své poznatky využije i v jiném oboru. Rozhodla se přinést na trh speciální obuv s podrážkou ze speciální gumy, která společně se speciálním dezénem zaručí lepší adhezi při chůzi. Boty, které budou určeny na běh a na kopcovité pěší tůry, se budou vyznačovat vyšší "trakcí", a tak se jejich majitelé nebudou muset tolik bát o podklouznutí.

Zkušeností z formule 1 je zjevně třeba využít co nejvíce, kdo by dnes nechtěl mít "Alonsovy kecky"... Jaké prodeje očekává výrobce na americkém trhu, kde letos zcela zmařil velkou cenu USA, není známo.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků