Michelin určuje směr v nečekaném odvětví

Předního hráče na trhu s automobilovými pneumatikami, Michelin, není třeba moc představovat. Tato společnost ovšem své poznatky využije i v jiném oboru. Rozhodla se přinést na trh speciální obuv s podrážkou ze speciální gumy, která společně se speciálním dezénem zaručí lepší adhezi při chůzi. Boty, které budou určeny na běh a na kopcovité pěší tůry, se budou vyznačovat vyšší "trakcí", a tak se jejich majitelé nebudou muset tolik bát o podklouznutí.

Zkušeností z formule 1 je zjevně třeba využít co nejvíce, kdo by dnes nechtěl mít "Alonsovy kecky"... Jaké prodeje očekává výrobce na americkém trhu, kde letos zcela zmařil velkou cenu USA, není známo.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků