Michelin určuje směr v nečekaném odvětví

Předního hráče na trhu s automobilovými pneumatikami, Michelin, není třeba moc představovat. Tato společnost ovšem své poznatky využije i v jiném oboru. Rozhodla se přinést na trh speciální obuv s podrážkou ze speciální gumy, která společně se speciálním dezénem zaručí lepší adhezi při chůzi. Boty, které budou určeny na běh a na kopcovité pěší tůry, se budou vyznačovat vyšší "trakcí", a tak se jejich majitelé nebudou muset tolik bát o podklouznutí.

Zkušeností z formule 1 je zjevně třeba využít co nejvíce, kdo by dnes nechtěl mít "Alonsovy kecky"... Jaké prodeje očekává výrobce na americkém trhu, kde letos zcela zmařil velkou cenu USA, není známo.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků