Michelin Client Service: Nejen pomoc na cestách

Český dovozce pneumatik Michelin představil zásadní novinku – program nadstandardních služeb pro zákazníky.
Michelin Client Service: Nejen pomoc na cestách
Nečekaná závada? Havárie? Noc na krku? Žádný problém. Michelin Client Service (MCS) je v činnosti 365 dní v roce 24 hodin denně. Po celou tuto dobu je připravena vyrazit na pomoc asistenční služba. Navíc je příjezd a odjezd mechanika včetně první půlhodiny jeho práce zdarma.

Členská karta programu MCS přináší i další služby. Jmenujme například telefonické Call centrum, které dokáže předat kromě informací o produktech i informace o čerpacích stanicích, pneuservisech, pomůže s navigací do cíle cesty a poskytne i další dopravní informace nebo informace o cenách pohonných hmot v zahraničí apod.

Navíc každý člen MCS obdrží příručku pro cestování po Evropě, ve které jsou uvedeny ty nejdůležitější turistické informace v tištěné podobě.

Call centrum má k dispozici i údaje o dopravních omezeních či čekacích dobách na hraničních přechodech. Držitel karty MCS může uplatnit slevu ve vybraných restauracích a hotelech a v CK Autoturist.

Vstup do MCS je velmi snadný. Stačí zakoupit čtyři pneumatiky Michelin, vyplnit registrační formulář a čekat, až poštou dojde členská karta MCS.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků