Michelin Client Service: Nejen pomoc na cestách

Český dovozce pneumatik Michelin představil zásadní novinku – program nadstandardních služeb pro zákazníky.
Michelin Client Service: Nejen pomoc na cestách
Nečekaná závada? Havárie? Noc na krku? Žádný problém. Michelin Client Service (MCS) je v činnosti 365 dní v roce 24 hodin denně. Po celou tuto dobu je připravena vyrazit na pomoc asistenční služba. Navíc je příjezd a odjezd mechanika včetně první půlhodiny jeho práce zdarma.

Členská karta programu MCS přináší i další služby. Jmenujme například telefonické Call centrum, které dokáže předat kromě informací o produktech i informace o čerpacích stanicích, pneuservisech, pomůže s navigací do cíle cesty a poskytne i další dopravní informace nebo informace o cenách pohonných hmot v zahraničí apod.

Navíc každý člen MCS obdrží příručku pro cestování po Evropě, ve které jsou uvedeny ty nejdůležitější turistické informace v tištěné podobě.

Call centrum má k dispozici i údaje o dopravních omezeních či čekacích dobách na hraničních přechodech. Držitel karty MCS může uplatnit slevu ve vybraných restauracích a hotelech a v CK Autoturist.

Vstup do MCS je velmi snadný. Stačí zakoupit čtyři pneumatiky Michelin, vyplnit registrační formulář a čekat, až poštou dojde členská karta MCS.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků