Michelin Client Service: Nejen pomoc na cestách

Český dovozce pneumatik Michelin představil zásadní novinku – program nadstandardních služeb pro zákazníky.
Michelin Client Service: Nejen pomoc na cestách
Nečekaná závada? Havárie? Noc na krku? Žádný problém. Michelin Client Service (MCS) je v činnosti 365 dní v roce 24 hodin denně. Po celou tuto dobu je připravena vyrazit na pomoc asistenční služba. Navíc je příjezd a odjezd mechanika včetně první půlhodiny jeho práce zdarma.

Členská karta programu MCS přináší i další služby. Jmenujme například telefonické Call centrum, které dokáže předat kromě informací o produktech i informace o čerpacích stanicích, pneuservisech, pomůže s navigací do cíle cesty a poskytne i další dopravní informace nebo informace o cenách pohonných hmot v zahraničí apod.

Navíc každý člen MCS obdrží příručku pro cestování po Evropě, ve které jsou uvedeny ty nejdůležitější turistické informace v tištěné podobě.

Call centrum má k dispozici i údaje o dopravních omezeních či čekacích dobách na hraničních přechodech. Držitel karty MCS může uplatnit slevu ve vybraných restauracích a hotelech a v CK Autoturist.

Vstup do MCS je velmi snadný. Stačí zakoupit čtyři pneumatiky Michelin, vyplnit registrační formulář a čekat, až poštou dojde členská karta MCS.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků