Michelin Client Service: Nejen pomoc na cestách

Český dovozce pneumatik Michelin představil zásadní novinku – program nadstandardních služeb pro zákazníky.
Michelin Client Service: Nejen pomoc na cestách
Nečekaná závada? Havárie? Noc na krku? Žádný problém. Michelin Client Service (MCS) je v činnosti 365 dní v roce 24 hodin denně. Po celou tuto dobu je připravena vyrazit na pomoc asistenční služba. Navíc je příjezd a odjezd mechanika včetně první půlhodiny jeho práce zdarma.

Členská karta programu MCS přináší i další služby. Jmenujme například telefonické Call centrum, které dokáže předat kromě informací o produktech i informace o čerpacích stanicích, pneuservisech, pomůže s navigací do cíle cesty a poskytne i další dopravní informace nebo informace o cenách pohonných hmot v zahraničí apod.

Navíc každý člen MCS obdrží příručku pro cestování po Evropě, ve které jsou uvedeny ty nejdůležitější turistické informace v tištěné podobě.

Call centrum má k dispozici i údaje o dopravních omezeních či čekacích dobách na hraničních přechodech. Držitel karty MCS může uplatnit slevu ve vybraných restauracích a hotelech a v CK Autoturist.

Vstup do MCS je velmi snadný. Stačí zakoupit čtyři pneumatiky Michelin, vyplnit registrační formulář a čekat, až poštou dojde členská karta MCS.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 49 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků