Michael Schumacher bude mít vlastní poštovní známku

Maličký stát San Marino vydá poslední únorový den na počest stáje Ferrari speciální edici poštovních známek. Na šesti kusech s různou nominální hodnotou budou spolu s podobiznou sedminásobného šampióna Formule 1, Michaela Schumachera, další čtyři slavní piloti z let minulých: Juan Manuel Fangio, Alberto Ascari, John Surtees a Niki Lauda.

Edice bude určena k běžným poštovním účelům, cena známky s Michaelem Schumacherem bude stát 45 evropských centů a celkem se jich vydá 624 tisíc kusů. Nejedná se o limitovanou edici o pár kusech jen pro vášnivé sběratele, je tedy možné, že se vám v létě objeví pohled od přátel z Itálie právě s touto známkou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ukázka: Edice známek s tématem stáje Ferrari z roku 2000

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků