MG TF se vrátí do výroby již letos (nové foto)

Čínský vlastník zkrachovalého Roveru opět upřesnil své záměry s právy na modely této anglické značky. Krom%e obnovení výroby původního Roveru 75 přijde i výroba sportovních vozů MG, práva na tuto značku získal při koupi Roveru také.

První na řadu přijde známý roadster MG TF, který bude v počátku vyrábět téměř beze změn, ovšem po krátkém čase dojde k celkové modernizaci.

V této chvíli ovšem není známo, jaké verze modelu TF se budou vyrábět. Spekuluje se o modelu TF 160.

V minulých dnech byla světu představena novinka v podobě nástupce modelu MG TF. Čínská verze prozatím vypadá velmi povedeně a jelikož má mít s původním vozem mnoho společného, lze očekávat velmi stylový design a dobré vlastnosti.

Klepněte pro větší obrázek 
Nové MG TF
Klepněte pro větší obrázek
MG TF160
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků