Mezinárodní web Škoda Auto v novém

Při příležitosti zahájení letošního mezinárodního autosalonu ve švýcarské Ženevě představila automobilka Škoda na adrese www.skoda-auto.com také novou podobu mezinárodní internetové prezentace. Nový moderní design i obsah nahradil prezentaci, která byla zájemcům o značku Škoda v zahraničí k dispozici již více než tři roky. Nové stránky budou moci využívat i importéři vozů Škoda ve světě.

Prezentace, při jejíž tvorbě byl poprvé použit publikační systém Content Management Server (CMS), je prozatím rozdělena do pěti základních částí (sekcí): company (informace o společnosti), showroom (prezentace modelových řad Superb, Octavia a Fabia, příslušenství, náhradních dílů, prodejní sítě a Zákaznického centra), sponzoring (podpora sportu, kulturních a charitativních projektů), historie (historie vývoje automobilky, Škoda Auto Muzeum) a motorsport (aktuality z dění v týmu, zpravodajství ze soutěží MS, fotogalerie a kalendář světových rallye pro letošní rok). Horkou novinkou je část věnovaná soutěžní Fabii WRC, která byla poprvé představena na letošním autosalonu v Ženevě.

Podle slov vedoucího útvaru podnikové komunikace Škoda Auto Vladimíra Šulce je nová mezinárodní internetová prezentace základem pro budoucí jednotnou internetovou komunikační platformu automobilky a importérů jejích vozů ve světě. „Věřím, že v blízké budoucnosti budou mít prezentace našich importérů nejenom stejně kvalitní obsah jako naše firemní stránky, ale především stejně poutavou tvář a image, pomocí nichž osloví co nejvíce zákazníků v zemích, kde naše automobily prodáváme,“ dodává Vladimír Šulc.

Vedoucí Škoda Auto Internet Teamu Milan Dědek k tomu říká: „Zkušenosti, které jsme získali při přípravě nové mezinárodní prezentace pomocí CMS s využitím dalších nových systémů programování a projektové metodiky, jsou pro nás velmi cenné. Zcela určitě na nich budeme stavět i při realizaci dalších projektů, které připravujeme. Ještě letos by to měla být například nová podoba zákaznicky velmi úspěšné aplikace,  Auto na přání.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků