Mezinárodní web Škoda Auto v novém

Při příležitosti zahájení letošního mezinárodního autosalonu ve švýcarské Ženevě představila automobilka Škoda na adrese www.skoda-auto.com také novou podobu mezinárodní internetové prezentace. Nový moderní design i obsah nahradil prezentaci, která byla zájemcům o značku Škoda v zahraničí k dispozici již více než tři roky. Nové stránky budou moci využívat i importéři vozů Škoda ve světě.

Prezentace, při jejíž tvorbě byl poprvé použit publikační systém Content Management Server (CMS), je prozatím rozdělena do pěti základních částí (sekcí): company (informace o společnosti), showroom (prezentace modelových řad Superb, Octavia a Fabia, příslušenství, náhradních dílů, prodejní sítě a Zákaznického centra), sponzoring (podpora sportu, kulturních a charitativních projektů), historie (historie vývoje automobilky, Škoda Auto Muzeum) a motorsport (aktuality z dění v týmu, zpravodajství ze soutěží MS, fotogalerie a kalendář světových rallye pro letošní rok). Horkou novinkou je část věnovaná soutěžní Fabii WRC, která byla poprvé představena na letošním autosalonu v Ženevě.

Podle slov vedoucího útvaru podnikové komunikace Škoda Auto Vladimíra Šulce je nová mezinárodní internetová prezentace základem pro budoucí jednotnou internetovou komunikační platformu automobilky a importérů jejích vozů ve světě. „Věřím, že v blízké budoucnosti budou mít prezentace našich importérů nejenom stejně kvalitní obsah jako naše firemní stránky, ale především stejně poutavou tvář a image, pomocí nichž osloví co nejvíce zákazníků v zemích, kde naše automobily prodáváme,“ dodává Vladimír Šulc.

Vedoucí Škoda Auto Internet Teamu Milan Dědek k tomu říká: „Zkušenosti, které jsme získali při přípravě nové mezinárodní prezentace pomocí CMS s využitím dalších nových systémů programování a projektové metodiky, jsou pro nás velmi cenné. Zcela určitě na nich budeme stavět i při realizaci dalších projektů, které připravujeme. Ještě letos by to měla být například nová podoba zákaznicky velmi úspěšné aplikace,  Auto na přání.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků