Mercedes zřejmě použije čtyřválce z dílen PSA a BMW

Německý magazín Autobild zveřejnil plány Mercedesu použít u svých nových kompaktů motory z produkce PSA a BMW, které se v současné době nacházejí například pod kapotou Mini.

Další informace hovoří o tom, že nová generace třídy B by měla sjednotit obě třídy, tedy menší „áčko“ s větším „béčkem“. Kromě nich budou agregáty s přímým vstřikem paliva použity v připravovaném malém SUV GLK nebo u menších připravovaných coupé i kabrioletech. Většina nových modelů by měla na trh dorazit do roku 2011.

Mercedes informace ohledně motorů prozatím oficiálně nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. K podpisu smlouvy by však mohlo dojít v blízké době.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků