Mercedes ukázal vodní dělo s výkonem 2700 koní. Ladí k němu i speciální Géčko

Světy luxusních lodí a automobilů se opět spojily a vzniklo něco výjimečného.

Automobilka Mercedes-Benz pokračuje ve spolupráci se špičkovým výrobcem člunů Cigarette Racing. Ma International Boat Show v Miami představila novou speciální edici modelu 59´ Tirranna v obleku od divize silných modelů AMG. 

Mercedes-Benz třídy X opravdu končí. Luxusní pick-up se nedožije letošního léta

Mercedes-Benz třídy X opravdu končí. Luxusní pick-up se nedožije letošního léta

Člun 59´ Tirranna AMG Edition pohání šest přeplňovaných osmiválců Mercury Racing 450R o objemu 4,6 litru. Kombinovaný výkon tak činí 2013 kW (2738 koní) a člun dokáže upalovat rychlostí téměř 130 km/h. Nejrychlejší ale není, starší člun 50' Marauder GTS AMG uměl překonat sto osmdesátku.

Vnitřek lodi je výstavou luxusních materiálů a prvotřídního zpracování. Vyvedení je v temně modré barvě v kombinaci s kávovou. Čalounění je potažené speciální vrstvou odrážející teplo, aby si plavci na moři nespálili záda. S pořádnou párty pak pomůže 29 reproduktorů o společném výkonu 5200 wattů.

Rolls-Royce Wraith Eagle VIII odkazuje na významnou historickou událost

Rolls-Royce Wraith Eagle VIII odkazuje na významnou historickou událost

Samozřejmě nechybí ani sprcha, gril, chladnička, gauč a obrovská postel. Aby garáž majitele doku moc nezáviděla, přivedl Mercedes na svět i speciální edici třídy G, která barevně ladí s člunem. Ceny těchto dvou kreací jsou samozřejmě gentlemansky na poptávku.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG: Můj brácha má prima bráchu

Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG

S kompakty na platformě MQB Evo se v posledních měsících roztrhl pytel. Dnes si řekneme více o novém Seatu Leon, který dorazil do testu v podobné konfiguraci jako nedávno Volkswagen Golf. Mohou se oba sourozenci v zásadních věcech vůbec lišit?

dnes | Jan Mička | 10 příspěvků
TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

10.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 84 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků