Mercedes s "géčkem" nekončí a posvětil jeho další vývoj

Přestože na počátku letošního roku prohlásili zástupci automobilky Mercedes Benz, že jejich model G (Geländewagen) skončí, nejnovější informace hovoří zcela opačně. Model G, který vyrábí pro Mercedes již 26 let společnost Steyr v Rakousku, dostane naopak velkou modernizaci. Samotné zaměření zůstane zachováno. Nadále tak půjde o čistokrevný off road, který ocení hlavně ti, kteří potřebují zdatného pomocníka a dříče do terénu. K těmto vlastnostem, které řadí géčko na vrchol třídy off roadů, přibudou ale i novinky. V první řadě půjde o obměnu motorizací, kdy budou nahrazeny starší benzínové i naftové agregáty. Pod kapotou se tak usadí novinky z produkce Mercedesu. Tím ovšem modernizace neskončí. Pro ty, kteří volali po větším komfortu, přichystá Mercedes obměnu interiéru, kde pak naleznete vše, co dnes patří k luxusním vozům. Zástupci Mercedesu uvedli, že hodlají model vyrábět minimálně dalších pět let. Do dnešní doby si géčko našlo více než 180 000 zákazníku.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků