Mercedes představí vlajkový model třídy S jako kabriolet

Německá automobilka Mercedes-Benz představí v lednu příštího roku, na detroitském autosalonu, studii opravdu velkého a luxusního kabrioletu, který bude odvozen od nynější generace třídy S. Tato studie bude vybavena šestilitrovým dvanáctiválcem a jakožto klasický kabriolet dostane plátěnou střechu. Svou délkou téměř pět a půl metrů bude patřit k opravdovým otevřeným velikánům.

Dle zdrojů blízkým německé automobilce Mercedes skutečně zvažuje výrobu tohoto kabrioletu, který by na dnešním trhu neměl konkurenci. Zda se tak opravdu stane, budeme vědět  nejpozději do roka.

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků