Mercedes představí vlajkový model třídy S jako kabriolet

Německá automobilka Mercedes-Benz představí v lednu příštího roku, na detroitském autosalonu, studii opravdu velkého a luxusního kabrioletu, který bude odvozen od nynější generace třídy S. Tato studie bude vybavena šestilitrovým dvanáctiválcem a jakožto klasický kabriolet dostane plátěnou střechu. Svou délkou téměř pět a půl metrů bude patřit k opravdovým otevřeným velikánům.

Dle zdrojů blízkým německé automobilce Mercedes skutečně zvažuje výrobu tohoto kabrioletu, který by na dnešním trhu neměl konkurenci. Zda se tak opravdu stane, budeme vědět  nejpozději do roka.

 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků