Mercedes představí nástupce E-klasse v roce 2009

Na červen příštího roku přichystal Mercedes pro své zákazníky facelift stávajícího "éčka". Jak jsme již psali ve starším článku, nebudou změny pouze kosmetické. Mercedes si je vědom, že poslední modely nepatřily mezi nejspolehlivější, a tak chce vsadit hlavně na zlepšení kvality. Problémy s elektronikou a brzdami totiž odradily nejednoho kupce a ten pak raději odešel ke konkurenci. Částečně podlomené renomé se pak jen stěží navrací zpět. Ten největší krok přijde v roce 2009, kdy hodlá představit nový model E-klasse, který má navrátit dobré jméno značce a má také přimět zákazníky k návratu. Mercedes chce hlavně vsadit na kvalitu a spolehlivost. Mimo tyto funkční vlastnosti bude mít nový model o 20 mm větší rozvor a celý model se ponese v duchu nynějšího eSka. Hlavně interiér má působit jako zmenšená podoba největšího modelu.

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků