Mercedes představí nástupce E-klasse v roce 2009

Na červen příštího roku přichystal Mercedes pro své zákazníky facelift stávajícího "éčka". Jak jsme již psali ve starším článku, nebudou změny pouze kosmetické. Mercedes si je vědom, že poslední modely nepatřily mezi nejspolehlivější, a tak chce vsadit hlavně na zlepšení kvality. Problémy s elektronikou a brzdami totiž odradily nejednoho kupce a ten pak raději odešel ke konkurenci. Částečně podlomené renomé se pak jen stěží navrací zpět. Ten největší krok přijde v roce 2009, kdy hodlá představit nový model E-klasse, který má navrátit dobré jméno značce a má také přimět zákazníky k návratu. Mercedes chce hlavně vsadit na kvalitu a spolehlivost. Mimo tyto funkční vlastnosti bude mít nový model o 20 mm větší rozvor a celý model se ponese v duchu nynějšího eSka. Hlavně interiér má působit jako zmenšená podoba největšího modelu.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků