Mercedes představí nástupce E-klasse v roce 2009

Na červen příštího roku přichystal Mercedes pro své zákazníky facelift stávajícího "éčka". Jak jsme již psali ve starším článku, nebudou změny pouze kosmetické. Mercedes si je vědom, že poslední modely nepatřily mezi nejspolehlivější, a tak chce vsadit hlavně na zlepšení kvality. Problémy s elektronikou a brzdami totiž odradily nejednoho kupce a ten pak raději odešel ke konkurenci. Částečně podlomené renomé se pak jen stěží navrací zpět. Ten největší krok přijde v roce 2009, kdy hodlá představit nový model E-klasse, který má navrátit dobré jméno značce a má také přimět zákazníky k návratu. Mercedes chce hlavně vsadit na kvalitu a spolehlivost. Mimo tyto funkční vlastnosti bude mít nový model o 20 mm větší rozvor a celý model se ponese v duchu nynějšího eSka. Hlavně interiér má působit jako zmenšená podoba největšího modelu.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 41 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 67 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků