Mercedes otevřel speciální prodejnu pro děti. Co nabízí, vás nepřekvapí

S příchodem Vánoc se americké zastoupení Mercedesu-Benz rozhodlo otevřít speciální showroom pro děti.

Mercedes chtěl vyjít vstříc i těm nejmenším zákazníkům, a proto v americkém obchodním domě King of Prussia v Pensylvánii otevřel speciální prodejnu, která je zaměřená přímo pro děti. Najdete zde všechno jako v normálním showroomu německé značky, jen místo opravdových aut jsou zde vystavena dětská elektrická vozítka.

Mercedes chtěl jednoduše v období Vánoc nabídnout zážitek z nákupu nového vozu i dětem, tedy alespoň tímto ospravedlňuje otevření speciální prodejny. Všechna autíčka samozřejmě vycházejí z designu opravdových modelů Mercedesu.

BMW a Daimler prý zvažují partnerství. Mluví se o společném vývoji platforem

BMW a Daimler prý zvažují partnerství. Mluví se o společném vývoji platforem

Nechybí „ostré“ CLA 45 AMG, svalnaté SLS AMG nebo klasické „géčko“. Autíčka mají funkční světlomety, klakson, startování tlačítkem, podsvícenou přístrojovou desku a maximální rychlost 5,6 km/h.

Nikdo z návštěvníků přitom z showroomu neodejde s prázdnou. Kromě testovací jízdy dostanou děcka omalovánku a bude jim vytištěn falešný řidičský průkaz. Rodiče jim pak mohou vozítka objednat on-line a za návštěvu prodejny dostanou navíc slevu k nákupu. Jednoduše služby, které ani reálné prodejny Mercedesu svým zákazníkům nenabízí.

Jen doufáme, že Mercedes opravdu nezaměstnává dětské prodejce, jak ukazuje propagační video níže…

TEST Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid: Dost dobrá i pro Lexus

Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid

Nová Toyota Corolla se přiřítila na český trh hned ve třech karosářských verzích. Pro první test jsme zvolili tu nejpraktičtější, navíc s nejvýkonnějším hybridním pohonem. Dokáže opodstatnit vyšší cenu? A bavíme se vůbec ještě o mainstreamovém modelu?

včera | Jan Mička | 108 příspěvků
TEST Honda GL1800 Gold Wing DCT: Motorka za mega! Skoro...

Honda GL1800 Gold Wing DCT

Šestiválcový cestovní křižník s unikátní podvozkovou konstrukcí je to nejrozmařilejší, co Honda v jedné stopě nabízí. Gold Wing je ale zároveň také s velkou rezervou tou nejdražší dvoukolovou Hondou. Má vrcholné provedení šesté generace zlatokřídlé legendy čím opodstatnit cenovku zvící bezmála 900.000 Kč?

16.  6.  2019 | Petr Schnagl | 13 příspěvků
TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

15.  6.  2019 | Miro Mihálik | 64 příspěvků