Mercedes otevřel speciální prodejnu pro děti. Co nabízí, vás nepřekvapí

S příchodem Vánoc se americké zastoupení Mercedesu-Benz rozhodlo otevřít speciální showroom pro děti.

Mercedes chtěl vyjít vstříc i těm nejmenším zákazníkům, a proto v americkém obchodním domě King of Prussia v Pensylvánii otevřel speciální prodejnu, která je zaměřená přímo pro děti. Najdete zde všechno jako v normálním showroomu německé značky, jen místo opravdových aut jsou zde vystavena dětská elektrická vozítka.

Mercedes chtěl jednoduše v období Vánoc nabídnout zážitek z nákupu nového vozu i dětem, tedy alespoň tímto ospravedlňuje otevření speciální prodejny. Všechna autíčka samozřejmě vycházejí z designu opravdových modelů Mercedesu.

BMW a Daimler prý zvažují partnerství. Mluví se o společném vývoji platforem

BMW a Daimler prý zvažují partnerství. Mluví se o společném vývoji platforem

Nechybí „ostré“ CLA 45 AMG, svalnaté SLS AMG nebo klasické „géčko“. Autíčka mají funkční světlomety, klakson, startování tlačítkem, podsvícenou přístrojovou desku a maximální rychlost 5,6 km/h.

Nikdo z návštěvníků přitom z showroomu neodejde s prázdnou. Kromě testovací jízdy dostanou děcka omalovánku a bude jim vytištěn falešný řidičský průkaz. Rodiče jim pak mohou vozítka objednat on-line a za návštěvu prodejny dostanou navíc slevu k nákupu. Jednoduše služby, které ani reálné prodejny Mercedesu svým zákazníkům nenabízí.

Jen doufáme, že Mercedes opravdu nezaměstnává dětské prodejce, jak ukazuje propagační video níže…

Minitest VW Amarok 3.0 TDI V6 4Motion Aventura: Všech pick-upů král

VW Amarok 3.0 TDI/190 kW 4Motion (minitest)

Volkswagen, nikoli bez souvislosti s novým emisním měřícím cyklem WLPT, pozměnil motorovou nabídku svého již deset let sloužícího pick-upu Amarok, který nyní nabízí v podstatě jediný motor. Nebojte se, jsou to dobré zprávy.

včera | Petr Schnagl | 25 příspěvků
Minitest Renault Kadjar 1.3 TCe: Malé srdce, velké odhodlání

Renault Kadjar 1.3 TCe (minitest)

Kadjar se v přívalu nových crossoverů možná poněkud ztrácí. O to více ale zaujme, když začnete zkoumat, co je za tou nenápadnou fasádu. A to i malé třináctistovce navzdory, protože funguje pozoruhodně dobře.

19.  3.  2019 | Miro Mihálik | 11 příspěvků
Minitest Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid 2WD: Napravení reputace?

Honda CR-V 2.0 i-MMD Hybrid (minitest)

Honda se u nové generace modelu CR-V vzdala naftového motoru. Alternativou je hybrid s velice slušným výkonem 135 kW, který mě fascinoval ve více ohledech. Hlavně pak technikou.

17.  3.  2019 | Jan Mička | 37 příspěvků