Mercedes omylem ukázal podobu chystaného AMG CLA 45 4Matic.

Stává se to. Každý může udělat chybu, i tak velká firma, jakou je Mercedes-Benz.

Není to tak dávno, co se nám představil Mercedes-AMG CLA 35 4Matic. Velmi očekávaný derivát sportovního fastbacku se ale měl dočkat i ještě ostřejší verze. Jak už se pomalu stává zvykem, po AMG 35 přijde ještě AMG 45, stejně jako u nové Třídy A.

Mercedes-AMG CLA 35 4Matic oficiálně: Sedan má 306 koní a super dynamiku

Mercedes-AMG CLA 35 4Matic oficiálně: Sedan má 306 koní a super dynamiku

Silnější verze je zatím zahalena tajemstvím. Doslova před pár hodinami se však na německých stránkách Mercedesu objevila zajímavost. U AMG CLA 35 totiž stačilo vybrat v rámci příplatkové výbavy AMG Night Package a v okně pro náhled se ukázala možnost druhé fotografie.

Vedle obyčejného AMG CLA 35 se ukázal černý vůz se zcela jiným difuzorem a čtyřmi koncovkami výfuku, což bylo poznávacím znamením testovacích mul AMG CLA 45. Vzhledem k tomu, že náhled v konfigurátoru po chvíli zmizel, je pravděpodobné, že automobilce nedopatřením unikl obrázek ještě nepředstavené verze.

Grafik přenesl legendární Mercedes do dnešní doby. Výsledek nemá chybu

Grafik přenesl legendární Mercedes do dnešní doby. Výsledek nemá chybu

A co si z toho máte odnést? Tak předně si můžete udělat první obrázek o tom, jak bude vůz vypadat. Zadruhé si můžete být jistí, že silnější verze velmi pohledného Mercedesu je již za dveřmi.

TEST Ford Focus ST Plus Performance: Bejby nebude sedět v koutě!

Ford Focus ST Plus Performance

Akronymem rychlého Fordu je od pradávna označení RS a hot-hatch modrého oválu se již několikátou generací zove Focus RS. Jeho bejby bratříček ST se v očích nadšenců vždy tak trochu krčil v koutku a tam si fidlal ty své druhé housličky. K patnáctým narozeninám ale dostal od hodných strýčků z vývojového oddělení elektrickou kytaru… a k ní koncertní kombo s elektronickými efekty.

5.  12.  2019 | Petr Schnagl | 30 příspěvků
Za volantem elektrické Škody Citigoe iV: Odsouzena k úspěchu. Na doživotí?

Škoda Citigoe iV

Na prezentaci v Nizozemsku jsme vedle plug-in hybridní Škody Superb poprvé vyzkoušeli také první sériově vyráběný elektromobil s okřídleným šípem ve znaku. Odsouzen k úspěchu ale byl už dlouho před tím.

3.  12.  2019 | Jan Mička | 150 příspěvků
Levné Hyundaie i20 a i30 na ostří nože: Hodně muziky za méně než 300.000 Kč!

Hyundai i20 vs. Hyundai i30

Řekněme, že chcete nové auto a stanovíte si limit 300 tisíc korun. Český Hyundai má pro vás hned dvě lákavé nabídky.

1.  12.  2019 | Vladimír Kadera | 83 příspěvků