Mercedes omylem ukázal podobu chystaného AMG CLA 45 4Matic.

Stává se to. Každý může udělat chybu, i tak velká firma, jakou je Mercedes-Benz.

Není to tak dávno, co se nám představil Mercedes-AMG CLA 35 4Matic. Velmi očekávaný derivát sportovního fastbacku se ale měl dočkat i ještě ostřejší verze. Jak už se pomalu stává zvykem, po AMG 35 přijde ještě AMG 45, stejně jako u nové Třídy A.

Mercedes-AMG CLA 35 4Matic oficiálně: Sedan má 306 koní a super dynamiku

Mercedes-AMG CLA 35 4Matic oficiálně: Sedan má 306 koní a super dynamiku

Silnější verze je zatím zahalena tajemstvím. Doslova před pár hodinami se však na německých stránkách Mercedesu objevila zajímavost. U AMG CLA 35 totiž stačilo vybrat v rámci příplatkové výbavy AMG Night Package a v okně pro náhled se ukázala možnost druhé fotografie.

Vedle obyčejného AMG CLA 35 se ukázal černý vůz se zcela jiným difuzorem a čtyřmi koncovkami výfuku, což bylo poznávacím znamením testovacích mul AMG CLA 45. Vzhledem k tomu, že náhled v konfigurátoru po chvíli zmizel, je pravděpodobné, že automobilce nedopatřením unikl obrázek ještě nepředstavené verze.

Grafik přenesl legendární Mercedes do dnešní doby. Výsledek nemá chybu

Grafik přenesl legendární Mercedes do dnešní doby. Výsledek nemá chybu

A co si z toho máte odnést? Tak předně si můžete udělat první obrázek o tom, jak bude vůz vypadat. Zadruhé si můžete být jistí, že silnější verze velmi pohledného Mercedesu je již za dveřmi.

TEST Range Rover Evoque P250: Stojí tvrdohlavý nezmar za skoro 2 miliony?

Range Rover Evoque P250

Range Rover si prostě nedá říct a i do městského crossoveru nabízí všemožnou výbavu do terénu. Je tolik kilogramů navíc opravdu potřeba? A poradí si s tím mild-hybridní pohon?

21.  7.  2019 | Vladimír Kadera | 16 příspěvků
TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

18.  7.  2019 | Petr Schnagl | 11 příspěvků
Za volantem nového Audi A4: S4 TDI má neskutečnou sílu, TDI Evo zase spotřebu

Audi A4 2.0 TDI Evo a S4 TDI (první svezení)

Nejúspěšnější model automobilky Audi, A4, slaví v letošním roce 25 let od začátku výroby. Facelift je ideálním dárkem, obzvláště když se nezaměřil pouze na změnu vzhledu.

17.  7.  2019 | Jan Mička | 69 příspěvků