Mercedes M-Klasse Edition 10: k desátému výročí

Mercedes třídy M brázdí silnice již po dobu 10 let, a tak automobilka připravila pro své zákazníky speciální edici s výstižným názvem Edition 10. Hned na první pohled je jasné, že Mercedes pojal tohle „emko“ luxusně.

Vzhled vozu totiž dotvářejí velká, 20“ kola z lehkých slitin s novým designem v šedém provedení a více chromu na přídi. Samozřejmostí jsou pak bixenonové světlomety a při pohledu zezadu zaujmou tmavé svítilny se zajímavě tvarovanýmí koncovkami výfuku.

V interiéru naleznou zákazníci kůží čalouněná sedadla, sportovní chromové pedály, loga Edition 10 na vícero místech a palubní desku v tmavém provedení s hliníkovými doplňky.Výbava k Edition 10 ale má přijít zákazníky jen na zhruba 65 % ceníkové ceny a je bude k dispozici ke všem modelům, kromě nejsilnějšího ML63 AMG.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mercedes M-Klasse Edition 10

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků