Mercedes již brzy s dvouspojkovým automatem

Stejně jako Ford nebo Volkswagen hodlá i Mercedes brzy přijít se svou dvouspojkovou automaickou převodovkou. Ta na rozdíl od konvečních automatů mnohem lépe zvládá kombinaci rychlosti a komfortu řazení a pro výrobce luxusních vozů se začíná stávat jakousi nutností. Mercedes nechce nechat nic náhodě a svůj automat vyvine společně se sportovní divizí AMG. Novinka Mercedesu by se měla na trhu objevit do dvou let.

Tip: Přečtěte si náš megatest dvouspojkové převodovky DSG ve Škodě Octavia 2,0 TDI Combi.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků