Mercedes CLS IWC: tuning od švýcarského hodináře

Švýcarský výrobce luxusních hodinek, IWC Schaffhausen, chystá speciální limitovanou edici 55 vozů automobilky Mercedes-Benz, která ponese označení CLS 55 AMG "IWC Ingenieur".

CLS 55 AMG IWC dostane metalický lak s titanovým zbarvením, modifikovanou mřížku chladiče, lemování mlhovek a pár dalších decentních doplňků, včetně loga firmy IWC na B-sloupku. Speciální titanový odstín je připraven i pro pětipaprsková, devatenáctipalcová kola s pneumatikami o rozměrech 255/35 R19 vpředu a 285/30 R19 vzadu.

V interiéru bude přepracovaná přístrojová deska, kde se vedle otáčkoměru a tachometru objeví i luxusní hodiny s logem výrobce. Firma IWC Schaffhausen má v rámci marketingového plánu přichystanou sadu pěti druhů hodinek, které jsou dokonale sladěny se zmiňovaným Mercedesem. Předběžně je známo, že CLS 55 AMG "IWC Ingenieur" přijde na trh letos na podzim.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 6 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků