Mercedes chce nabídnout více kompaktních vozů

Německá automobilka Mercedes má v současnosti v nabídce tři malé modely. Dva z nich prodává pod svou značkou jako A-klasse a B-klasse a třetím je pravé mini Smart.

V současnosti automobilka pracuje na nové platformě, která bude určena pro následníky modelů A a B a pracuje také na dalším mini, které by měly využít platformu Smartu.

Mercedes totiž hodlá výrazněji navýšit produkci menších vozů, protože zde je velký prostor na trhu. Přeci jenom zákazníků, kteří jsou schopni zaplatit menší a levnější vůz, je více.

Model postavený na podvozku Smartu by již neměl být úletem typu Smart ForFour, ale malým mini, který by soupeřil s vozy jako je Fiat 500, Toyota Aygo, Citroen C1 a dalšími čtyřmístnými městskými vozy.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků