Mercedes C63 AMG: safety car pro DTM oficiálně

Německá automobilka Mercedes-Benz představila finální verzi svého safety car pro sérii cestovních vozů DTM. Již na podzim bylo jasné, že půjde o nový Mercedes-Benz C63 AMG, ale čekalo se na to, jak bude vypadat v tradičním „maskování”.

Výkon vozu pro tyto účely byl zachován na hodnotě 336 kW (457 k) a to i přesto, že se spekulovalo s výrazném navýšení. Stovku tak zvládne tento vůz za 4,5 s a díky absenci omezovače jeho rychlost přesáhne 250 km/h a to i přesto, že na střeše má nutné majáky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
C63 AMG safety car pro DTM
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 6 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků