Mercedes-Benz zřejmě obnoví své malé Sportcoupé

Z pořekadla, že dvakrát do jedné řeky nevstoupíš, si Mercedes moc hlavu nedělá. Po vcelku neúspěšném pokusu prosadit se na trhu s malým coupé, které je odvozeno od třídy C, hodlá německá automobilka svůj pokus zopakovat.

Poté, co všechny významné automobilky zrealizovaly záměr přijít do segmentu luxusních hatchbacků nižší střední třídy se svými modely, nezbylo Mercedesu, než na situaci reagovat. BMW má svou řadu 1, Audi svou A3, Volvo model C30, Alfa Romeo přijde zanedlouho s nástupcem 147, Saab již finišuje s přípravou modelu 9-1 a od Mercedesu přichází informace, že v příštím roce přijde s malým tří dveřovým coupé, které bude opět odvozeno od nového Céčka. Snad povede více než to první.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Mercedes-Benz C Sportcoupé


Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků