Mercedes-Benz změní své znaky, zřejmě i logo

Německá automobilka hodlá po více než osmnácti letech zrevidovat své identifikační znaky. Jednoduše řečeno, celý logotyp má být nový. Nové tvary, nové znaky a nové barvy mají demonstrovat to, že Mercedes je nyní v nové epoše své existence.

Představení se odehraje 1. listopadu letošního roku a automobilka úzkostlivě tají jakékoli detaily. Není tak úplně zřejmé, zda se změna „brandu” dotkne i loga, ale dá se očekávat, že ano. Jistě víme jen to, že klasickou barvou Mercedesů zůstane stříbrná, ostatně označení „stříbrný šíp” by si automobilka do koše hodit nedovolila. Každopádně za dobu existence této automobilky bylo logo měněno několikrát a to nejen po fůzi s různými automobilkami a koncerny.

Klepněte pro větší obrázek
Historie loga automobilky Mercedes-Benz
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků