Mercedes-Benz změní své znaky, zřejmě i logo

Německá automobilka hodlá po více než osmnácti letech zrevidovat své identifikační znaky. Jednoduše řečeno, celý logotyp má být nový. Nové tvary, nové znaky a nové barvy mají demonstrovat to, že Mercedes je nyní v nové epoše své existence.

Představení se odehraje 1. listopadu letošního roku a automobilka úzkostlivě tají jakékoli detaily. Není tak úplně zřejmé, zda se změna „brandu” dotkne i loga, ale dá se očekávat, že ano. Jistě víme jen to, že klasickou barvou Mercedesů zůstane stříbrná, ostatně označení „stříbrný šíp” by si automobilka do koše hodit nedovolila. Každopádně za dobu existence této automobilky bylo logo měněno několikrát a to nejen po fůzi s různými automobilkami a koncerny.

Klepněte pro větší obrázek
Historie loga automobilky Mercedes-Benz
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků