Mercedes-Benz Třídy E v hlavní roli filmu „Muži v černém II“

Od července vstupuje nová generace vozu Mercedes-Benz Třídy E do celosvětového povědomí také v prominentní roli druhé části hollywoodského trháku "Men in Black II" (MIB II).
Mercedes-Benz Třídy E v hlavní roli filmu „Muži v černém II“
Speciálně upravený černý sedan Třídy E pomáhá, coby „superauto“, oběma agentům Kayovi a Jayovi při zvlášť nebezpečných filmových honičkách, stejně tak i jako mimozemské vozidlo. Využití automobilu Mercedes-Benz Třídy E pro atraktivní roli v tomto filmu je výsledkem mezinárodní marketingové spolupráce značky Mercedes-Benz se společností Columbia TriStar a Sony Pictures Entertainment Group. Na ni navazují globální marketingové aktivity i propagační kampaň v kinech, televizi a dalších médiích, kde je představitel hlavní role, vůz značky Mercedes Benz, zachycen v napínavých scénách s agenty - muži v černém.

Součástí kampaně je i napínavá "online-hra" staň se agentem u mužů v černém, kterou naleznete na internetové adrese: http://www.mercedes-benz.com/MIB2.

V online-hře "Staň se agentem MIB" musí hráči zvládnout čtyři stupně obtížnosti, od agenta-začátečníka až k top-agentovi. Cílem je zabránit odcizení technologie mimozemských palivových článků Mercedes-Benz.

Od 1. července bude k dispozici první mise této hry ve čtyřech jazykových verzích (německy, anglicky, francouzsky a španělsky). Zájemci o trénink agentů, který se jim bude hodit později při hře, mohou vyzkoušet své schopnosti již nyní. Uživatelé Internetu se tak mohou pustit do honby na vetřelce ještě před agenty Kayem a Jayem a jejich celosvětovou filmovou premiérou 3. července, resp. před premiérami v jednotlivých zemích.

Česká premiéra „MIB II“ se odehraje 11. 7. 2002 v rámci MFF v Karlových Varech (v kinech od 18. 7.). Po celou dobu festivalu budou oficiální hosté vychutnávat vůz agentů na vlastní kůži. Automobily Mercedes-Benz jsou již tradičně partnerem festivalu a černé limuzíny nové Třídy E proto nebudou v Karlových Varech chybět.

Film "Men in Black II" by měl navázat na velký úspěch první části z roku 1997, která od té doby vydělala přes 589 milionů dolarů. Vedoucí oddělení marketingu a komunikace Mercedes-Benz pro osobní vozy J. Justus Schneider řekl: "Ve filmu představuje Mercedes-Benz Třídy E dynamickou radost z jízdy a nové technologie" a dodal ještě: "S angažováním se na filmu " Men in Black II" chce značka Mercedes-Benz také zapůsobit zábavnou formou a okouzlujícími vlastnostmi na pocity diváků“.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 8 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 85 příspěvků
Minitest BMW 630d xDrive Gran Turismo: Rudý samet

BMW 630d xDrive GT (minitest)

Třílitrový šestiválce s jedním turbodmychadlem byl ještě donedávna základním vznětovým agregátem BMW 6 GT. Výkon 195 kW není malý, dost možná ani více nepotřebujete.

8.  5.  2018 | Jan Mička | 12 příspěvků