Mercedes-Benz Třídy E v hlavní roli filmu „Muži v černém II“

Od července vstupuje nová generace vozu Mercedes-Benz Třídy E do celosvětového povědomí také v prominentní roli druhé části hollywoodského trháku "Men in Black II" (MIB II).
Mercedes-Benz Třídy E v hlavní roli filmu „Muži v černém II“
Speciálně upravený černý sedan Třídy E pomáhá, coby „superauto“, oběma agentům Kayovi a Jayovi při zvlášť nebezpečných filmových honičkách, stejně tak i jako mimozemské vozidlo. Využití automobilu Mercedes-Benz Třídy E pro atraktivní roli v tomto filmu je výsledkem mezinárodní marketingové spolupráce značky Mercedes-Benz se společností Columbia TriStar a Sony Pictures Entertainment Group. Na ni navazují globální marketingové aktivity i propagační kampaň v kinech, televizi a dalších médiích, kde je představitel hlavní role, vůz značky Mercedes Benz, zachycen v napínavých scénách s agenty - muži v černém.

Součástí kampaně je i napínavá "online-hra" staň se agentem u mužů v černém, kterou naleznete na internetové adrese: http://www.mercedes-benz.com/MIB2.

V online-hře "Staň se agentem MIB" musí hráči zvládnout čtyři stupně obtížnosti, od agenta-začátečníka až k top-agentovi. Cílem je zabránit odcizení technologie mimozemských palivových článků Mercedes-Benz.

Od 1. července bude k dispozici první mise této hry ve čtyřech jazykových verzích (německy, anglicky, francouzsky a španělsky). Zájemci o trénink agentů, který se jim bude hodit později při hře, mohou vyzkoušet své schopnosti již nyní. Uživatelé Internetu se tak mohou pustit do honby na vetřelce ještě před agenty Kayem a Jayem a jejich celosvětovou filmovou premiérou 3. července, resp. před premiérami v jednotlivých zemích.

Česká premiéra „MIB II“ se odehraje 11. 7. 2002 v rámci MFF v Karlových Varech (v kinech od 18. 7.). Po celou dobu festivalu budou oficiální hosté vychutnávat vůz agentů na vlastní kůži. Automobily Mercedes-Benz jsou již tradičně partnerem festivalu a černé limuzíny nové Třídy E proto nebudou v Karlových Varech chybět.

Film "Men in Black II" by měl navázat na velký úspěch první části z roku 1997, která od té doby vydělala přes 589 milionů dolarů. Vedoucí oddělení marketingu a komunikace Mercedes-Benz pro osobní vozy J. Justus Schneider řekl: "Ve filmu představuje Mercedes-Benz Třídy E dynamickou radost z jízdy a nové technologie" a dodal ještě: "S angažováním se na filmu " Men in Black II" chce značka Mercedes-Benz také zapůsobit zábavnou formou a okouzlujícími vlastnostmi na pocity diváků“.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 2 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků