Mercedes-Benz SLR McLaren Roadster, novinka levná nebude

Teprve v květnu představila německá automobilka Mercedes-Benz novou verzi svého supersportovního GT, modelu SLR McLaren. Novinka bez střechy vás ovšem přijde na solidní ranec, proti uzavřenému kupé si pochopitelně ještě připlatíte.

Tip: Představení Mercedesu SLR McLaren Roadsteru nalezete zde.

SLR Roadster s přeplňovaným osmiválcem o objemu 5,5 litru a s výkonem 460 kW (626 k) bude stát 494 000 eur, tedy přibližně 14,2 mil. Kč. To je proti uzavřené verzi o zhruba 1,7 mil. více.

Holt za exkluzivitu, která zvládne stovku za 3,8 s a umožní vám jet s větrem ve vlasech rychlosti až 332 km/h, se pořád platí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mercedes-Benz SLR McLaren Roadster

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků