Mercedes-Benz prodá svůj DTM vůz v aukci

Pokud toužíte mít doma opravdový okruhový speciál z DTM, máte jedinečnou šanci. Německá automobilka Mercedes-Benz totiž 4. dubna vydraží v aukční síni Christie's svůj vůz z loňské sezony, ve kterém Gary Paffett obsadil první místo při závodu v Oscherslebenu.

Osmiválcový okruhový speciál se bude dražit s vyvolávací cenou 300 000 eur a případný výtěžek bude předán na charitativní fond Sport for Good.

Na druhou stranu pokud nemáte dostatek peněz, můžete si prostřednictvím internetu zakoupit speciál z poloviny devadesátých let za cenu zhruba poloviční.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 2 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků