Mercedes-Benz prodá svůj DTM vůz v aukci

Pokud toužíte mít doma opravdový okruhový speciál z DTM, máte jedinečnou šanci. Německá automobilka Mercedes-Benz totiž 4. dubna vydraží v aukční síni Christie's svůj vůz z loňské sezony, ve kterém Gary Paffett obsadil první místo při závodu v Oscherslebenu.

Osmiválcový okruhový speciál se bude dražit s vyvolávací cenou 300 000 eur a případný výtěžek bude předán na charitativní fond Sport for Good.

Na druhou stranu pokud nemáte dostatek peněz, můžete si prostřednictvím internetu zakoupit speciál z poloviny devadesátých let za cenu zhruba poloviční.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků