Mercedes-Benz má nový web

Novými internetovými stránkami mne včera překvapil Mercedes-Benz. Web je přehlednější a na pohled hezčí, má úhlednější grafiku. Škoda jen, že s faceliftem nedošlo také k doplnění některých technických dat a k vylepšení struktury přehledu výbav. Např. u třídy E se standardní výbava skrývá pod odkazem Provedení, u třídy A pod odkazem Vybavení a u třídy C základní výbava pro jistotu chybí zcela - to se od předchozí podoby webu nezměnilo. Zkrátka grafickou změnu nedoprovázela změna struktury obsahu.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků