Mercedes-Benz F600 pojede na vodík

V japonském Tokiu představí Mercedes svůj další koncept s alternativním pohonem. Mercedes totiž hodlá na začátku příštiho desetiletí začít prodávat modely vybavené palivovými články. Koncept bude vybaven poměrně tradičním pohonem a zásobou energie, tedy elektromotorem a akumulátory dobíjenými při brzdění motorem. Doplňkem navíc budou právě palivové články. Výkon elektromotoru bude od 60 kW a 250 Nm po 85 kW a 350 Nm a bude zásoben energii prostřednictvím akumulátoru. Při zvýšené spotřebě, kdy by akumulátor nestačil, se přidá i palivový článek.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků