Mercedes-Benz E: běh na dlouhou trať (spy photos)

A už je to tu zase. Protože se jedná o důležitou novinku, budou se série fotografií prototypu nové E-klasse objevovat docela často.

Tentokráte bylo nové Éčko zachyceno při testování v Alpách. A nebýt toho, že se špionům podařilo dostat natolik blízko, že byli schopni vyfotografovat interiér, ani by to nestálo za řeč.

A podobně, jako jsem kritizoval interiér GLK, musím i dnes vyjádřit své výhrady. Pryč jsou elegantní křivky a obliny stávajícího modelu, křivítka nejsou v módě, teď se ve Stuttgartu jede podle pravítek.

Tip: Známé informace o nové generaci Mercedesu E naleznete zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Foto @ Automedia
Mula MB třídy E při testech brzd v Alpách

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků