Mercedes-Benz CLS se nečekaně dobře prodává

Přes počáteční skepsi, zda se bude toto "čtyřdveřové kupé" dobře prodávat, se ukázalo, že o tyto vozy je poměrně velký zájem. Za necelé dva roky prodeje si k "céelesku" našlo cestu více než 50 000 zákazníků. Hlavním odbytištěm je Evropa a také Spojené státy, kde skončilo více než 20 % prodaných vozů. O tom, že majitelé mají zájem hlavně o výkonné varianty, hovoří čísla. Více než 40 % prodejů tvoří TOP model CLS 500 s pětilitrem. Za ním následuje verze CLS 350 a CLS 320 CDI. Šéf marketingu k tomu uvedl, že automobilka si je dobře vědoma zájmů zákazníků a další modely v tomto duchu jsou jen otázkou času.
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 14 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 20 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků