Mercedes-Benz CLS se nečekaně dobře prodává

Přes počáteční skepsi, zda se bude toto "čtyřdveřové kupé" dobře prodávat, se ukázalo, že o tyto vozy je poměrně velký zájem. Za necelé dva roky prodeje si k "céelesku" našlo cestu více než 50 000 zákazníků. Hlavním odbytištěm je Evropa a také Spojené státy, kde skončilo více než 20 % prodaných vozů. O tom, že majitelé mají zájem hlavně o výkonné varianty, hovoří čísla. Více než 40 % prodejů tvoří TOP model CLS 500 s pětilitrem. Za ním následuje verze CLS 350 a CLS 320 CDI. Šéf marketingu k tomu uvedl, že automobilka si je dobře vědoma zájmů zákazníků a další modely v tomto duchu jsou jen otázkou času.
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků