Mercedes-Benz CLS se nečekaně dobře prodává

Přes počáteční skepsi, zda se bude toto "čtyřdveřové kupé" dobře prodávat, se ukázalo, že o tyto vozy je poměrně velký zájem. Za necelé dva roky prodeje si k "céelesku" našlo cestu více než 50 000 zákazníků. Hlavním odbytištěm je Evropa a také Spojené státy, kde skončilo více než 20 % prodaných vozů. O tom, že majitelé mají zájem hlavně o výkonné varianty, hovoří čísla. Více než 40 % prodejů tvoří TOP model CLS 500 s pětilitrem. Za ním následuje verze CLS 350 a CLS 320 CDI. Šéf marketingu k tomu uvedl, že automobilka si je dobře vědoma zájmů zákazníků a další modely v tomto duchu jsou jen otázkou času.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků