Mercedes-Benz CLK od Armaniho

Ku příležitosti konání pařížského autosalonu vytvořil Mercedes-Benz speciální edici čtyřmístného kabrioletu CLK od Armaniho. Perzonalizace se dotkla jak exteriéru, tak interiéru a v prodeji bude jen sto kusů v rámci individuálního programu Designo. V interiéru najdete jen kvalitní a luxusně vypadající materiály, takže není divu, že Armaniho CLK bude stát téměř 87 tisíc eur bez daně. Pod kapotou tepe osmiválcový motor s výkonem 225 kW, s nímž CLK zrychlí na stovku 6,2 s. Ve standardu je např. klimatizace Thermotronic se slunečním senzorem, rádio s navigací, parkovací asistent či tempomat se Speedtronicem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků