Mercedes-Benz CLC, céčkové módní kupé

Automobilka Mercedes-Benz částečně odhalila tvary nového kupé s označením CLC, které nahradí původní C Sport Coupé. Nový model byl použit jako dekorace pro promo snímky s modelkou Evou Padbergovou.

Každopádně produkční verze modelu CLC je mixem minulé a současné generace Mercedesu třídy C. Automobilka prozatím nezveřejnila nic přesnějšího a tak nezbývá než vyjít ze spekulací. Dle nich stojí CLC na původní platformě, ovšem s notnou řádkou změn. Druhá verze pak hovoří o platformě nového Céčka s modifikacemi pro model CLC. Jak je to doopravdy se dozvíme až za nějakou dobu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mercedes-Benz CLC na prvních foto

 

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků