Mercedes-Benz CLC, céčkové módní kupé

Automobilka Mercedes-Benz částečně odhalila tvary nového kupé s označením CLC, které nahradí původní C Sport Coupé. Nový model byl použit jako dekorace pro promo snímky s modelkou Evou Padbergovou.

Každopádně produkční verze modelu CLC je mixem minulé a současné generace Mercedesu třídy C. Automobilka prozatím nezveřejnila nic přesnějšího a tak nezbývá než vyjít ze spekulací. Dle nich stojí CLC na původní platformě, ovšem s notnou řádkou změn. Druhá verze pak hovoří o platformě nového Céčka s modifikacemi pro model CLC. Jak je to doopravdy se dozvíme až za nějakou dobu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mercedes-Benz CLC na prvních foto

 

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

dnes | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků