Mercedes-Benz C-klasse Business, manažerská idylka

Automobilka Mercedes-Benz tradičně nabízí speciální Business paket pro vybrané modely. Ten je v současnosti dostupný pro třídu B a také pro třídu E. Nyní přichází tento paket i pro novou generaci C-klasse.

V případě, že si vyberete sedan nebo kombi v jedné z verzí C 180, C 200, C 200 CDI a nebo C 220 CDI, budete si moci doplnit prvky výbavy o položky jako je audio systém Audi 50 APS s integrovaným navigačním systémem s podporou TMC a telefonem, dále s přehrávačem na CD a DVD, podporou mp3 a vstupem AUX, dále získáte Parkt Tronic Systém, metalický lak, alarm a dalšími prvky.

Cena za paket je stanovena na 1 995 eur s tím, že samostatně by stály více než dvakrát tolik.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mercedes-Benz C Business

 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků