Mercedes-Benz C-klasse Business, manažerská idylka

Automobilka Mercedes-Benz tradičně nabízí speciální Business paket pro vybrané modely. Ten je v současnosti dostupný pro třídu B a také pro třídu E. Nyní přichází tento paket i pro novou generaci C-klasse.

V případě, že si vyberete sedan nebo kombi v jedné z verzí C 180, C 200, C 200 CDI a nebo C 220 CDI, budete si moci doplnit prvky výbavy o položky jako je audio systém Audi 50 APS s integrovaným navigačním systémem s podporou TMC a telefonem, dále s přehrávačem na CD a DVD, podporou mp3 a vstupem AUX, dále získáte Parkt Tronic Systém, metalický lak, alarm a dalšími prvky.

Cena za paket je stanovena na 1 995 eur s tím, že samostatně by stály více než dvakrát tolik.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mercedes-Benz C Business

 

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků