Menší revoluce u BMW, sedmičková řada s pohonem všech kol

Také vlajkový model bavorské automobilky, tedy sedmičková řada, dostane náhon na všechna kola. BMW bude i u tohoto luxusního modelu nabízet náhon na všechna kola xDrive, který nyní používá v sedanech řady 3 a 5 a obou svých SUV. Chce tak odpovědět na nabídku konkurence, která tento typ náhonu zákazníkům i u velkých modelů nabízí. Jde nesporně o další pozdrav do Ingolstadtu, Audi A8 je částí zákazníků preferováno kvůli volitelnému pohonu všech kol. Pohon 4x4 se tak u sedmičkové řady objeví objeví vůbec poprvé v historii a s největší pravděpodobností již na přelomu let 2007 a 2008.

Tip: Přečtěte si podrobné představení pohonu xDrive a naše dojmy z jízdy se čtyřkolkami BMW.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků