Mějte výdaje pod kontrolou!

Záruční i pozáruční servis, preventivní i předepsané prohlídky – údržba vozu má mnoho podob a sem tam i nějaké to úskalí. Jak se nespálit a za své peníze dostat co nejvíce? V autorizovaných servisech bude váš vůz v péči proškolených specialistů a vy se vždy přesně dozvíte, za co vydáváte své peníze.
Mějte výdaje pod kontrolou!

Zanedbaná péče o automobil může přinést zbytečné další výdaje – ať už v podobě opravy, které se dalo předejít, nebo v horším případě v podobě nutnosti zakoupit jiný vůz. Aby váš automobil ŠKODA pracoval správně co nejdéle, svěřte ho do rukou specialistů v autorizovaných servisech. Na území ČR se jich nachází přes 200. Nemáte to tedy daleko, ať už bydlíte kdekoliv. Spolehnout se můžete na nejmodernější vybavení pro diagnostiku i servis vašeho automobilu, jako například kalibrační tabuli pro seřízení kamery a radaru adaptivního tempomatu, a na ŠKODA Originální díly v kvalitě, za kterou si česká automobilka stojí.

Stejně jako se při vývoji dbá na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost nových vozů ŠKODA, kladou se vysoké nároky i na výrobu a vývoj ŠKODA Originálních dílů. Spotřební karosářské díly, skla i světlomety nebo třeba originální oleje – vše je vyvinuto tak, aby to plnilo přísné požadavky výrobce. V autorizovaných servisech s nimi pracují pravidelně školení servisní technici, kteří znají váš vůz do posledního šroubku a používají pečlivě rozvržené pracovní postupy, které (stejně jako školení) připravuje přímo automobilka. Pracovní postupy pomáhají technikům zajistit, aby při údržbě nebo opravě nebylo nic přehlédnuto ani podceněno.

Klepněte pro větší obrázek

Poctivý servis je základem úspěchu a férový přístup k zákazníkovi se nakonec vždy vyplatí. Ať už se jedná o rutinní servisní prohlídku, kontrolu před STK nebo náročnější opravu, díky tomu, že je pro každý úkon stanovený normovaný čas, máte vždy jistotu jasně určené ceny. V případě, že dojde u dané operace ke zdržení, neplatíte čas, který na vašem voze technik strávil nad rámec předepsané normy. To je přesný opak postupu garážového servisu, který sice pracuje za na oko výhodné hodinové sazby, jenže si účtuje veškerý čas. I ten, který uplynul jeho vlastní chybou či neznalostí…

DS 4 je synonymem pařížského luxusu. Už jsme se svezli a máme dobré zprávy

DS 4 PureTech a E-Tense

Tři roky po ukončení výroby se vrací DS 4 ve druhé generaci. Jak jezdí, jsme vyzkoušeli v zemi, kde je tenhle kompaktní model s nádechem luxusu doma: ve Francii.

včera | David Šprincl | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Arteon R 2.0 TSI SB: Chladnokrevně efektivní bijec v kvádru

Vokswagen Arteon R Shooting Brake

Velké benzinové kombi s pořádnou porcí výkonu a bez elektromotorů? Do budoucna půjde o stále vzácnější zboží. V téhle formě je snadné odpustit mu i drobné nedokonalosti.

14.  9.  2021 | Richard Herbich | 35 příspěvků
Poprvé za volantem nové Dacie Duster: Opět se vyplatilo poslouchat zákazníky

Dacia Duster TCe 130 EDC

Nové funkce, automatická převodovka, lepší interiér. Facelift dokazuje, že skvělá Dacia Duster může být ještě lepší.

12.  9.  2021 | Vladimír Kadera | 35 příspěvků