Mediatel spoléhá na Ford!

Obchodní zástupci společnosti Mediatel teď budou mít mnohem snazší práci. Jejich zaměstnavatel jim totiž pořídil 180 zbrusu nových vozů Ford Fiesta – a k nim ještě další Fordy Focus a Mondeo pro střední a vyšší management, dohromady celkem 210 aut, jejichž předávání právě končí.

Společnost Mediatel, a.s., známá především jako vydavatel Zlatých stránek, se po vyhodnocení výsledků výběrového řízení na novou flotilu jednoznačně rozhodla pro vozy Ford, které zvítězily zejména na základě kombinace nejlepší ceny, nabídky vhodných modelových řad, ale také díky své velmi kvalitní servisní péči. Hlavním soupeřem v tendru přitom byl domácí výrobce.

Poslední "porci" nových Fordů, vyvedených v tmavě modré barvě Deep Navy se žlutými polepy, si Mediatel před nedávnem převzal u zástupce Fordu v Brně. Referentské Fiesty jsou vybaveny benzinovými motory 1.3 l, Focusy pohání turbodiesely 1.6 TDCi a Mondea spoléhají na benzinové i turbodieselové agregáty o objemu 2.0 a 2.2 l.

Mediatel se tak zařadil mezi velké flotilové zákazníky Fordu, k nimž patří také Česká Pošta, Skanska nebo Eurotel, ale třeba i Ministerstvo vnitra ČR.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků