Mediatel spoléhá na Ford!

Obchodní zástupci společnosti Mediatel teď budou mít mnohem snazší práci. Jejich zaměstnavatel jim totiž pořídil 180 zbrusu nových vozů Ford Fiesta – a k nim ještě další Fordy Focus a Mondeo pro střední a vyšší management, dohromady celkem 210 aut, jejichž předávání právě končí.

Společnost Mediatel, a.s., známá především jako vydavatel Zlatých stránek, se po vyhodnocení výsledků výběrového řízení na novou flotilu jednoznačně rozhodla pro vozy Ford, které zvítězily zejména na základě kombinace nejlepší ceny, nabídky vhodných modelových řad, ale také díky své velmi kvalitní servisní péči. Hlavním soupeřem v tendru přitom byl domácí výrobce.

Poslední "porci" nových Fordů, vyvedených v tmavě modré barvě Deep Navy se žlutými polepy, si Mediatel před nedávnem převzal u zástupce Fordu v Brně. Referentské Fiesty jsou vybaveny benzinovými motory 1.3 l, Focusy pohání turbodiesely 1.6 TDCi a Mondea spoléhají na benzinové i turbodieselové agregáty o objemu 2.0 a 2.2 l.

Mediatel se tak zařadil mezi velké flotilové zákazníky Fordu, k nimž patří také Česká Pošta, Skanska nebo Eurotel, ale třeba i Ministerstvo vnitra ČR.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků