McQueenovo Ferrari prodáno za sto milionů

Legendární Ferrari z filmů Steva McQueena z roku 1967 bylo prodáno za rekordní sumu na aukci. Za Ferrari 275 GTS/4 NART (North American Racing Team) nový kupec po urputném boji a "nekonečném" navyšování zaplatil 2,2 milionu Liber (necelých 100 milionů Kč). Tento model, kterého bylo postaveno pouhých 10 kusů, se "osobně" objevil v několika Holywoodských filmech spolu s McQueenem. Pod kapotou této legendy se nachází motor o objemu 3.3 litry s výkonem 325 k a dosahuje maximální rychlosti přes 240 km/h.

Nabízí se otázka, zda auto, ve kterém naše Halina Pawlovská seděla při reklamě jednoho nejmenovaného autobazaru, bude mít také takovou hodnotu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků