McQueenovo Ferrari prodáno za sto milionů

Legendární Ferrari z filmů Steva McQueena z roku 1967 bylo prodáno za rekordní sumu na aukci. Za Ferrari 275 GTS/4 NART (North American Racing Team) nový kupec po urputném boji a "nekonečném" navyšování zaplatil 2,2 milionu Liber (necelých 100 milionů Kč). Tento model, kterého bylo postaveno pouhých 10 kusů, se "osobně" objevil v několika Holywoodských filmech spolu s McQueenem. Pod kapotou této legendy se nachází motor o objemu 3.3 litry s výkonem 325 k a dosahuje maximální rychlosti přes 240 km/h.

Nabízí se otázka, zda auto, ve kterém naše Halina Pawlovská seděla při reklamě jednoho nejmenovaného autobazaru, bude mít také takovou hodnotu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 28 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 12 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků